fbpx

Полімерні підлоги є одним з найсучасніших способів створення міцних, міцних поверхонь.      

  • тренажерний зал;
  • склад;
  • ангар;
  • автосервіс;
  • паркування;
  • виставковий центр або офіс;
  • інші промислові та громадські приміщення.

Самовирівнюючі полімерні антистатичні підлоги можуть захистити бетонні поверхні від різноманітних механічних і хімічних впливів. Вони не дозволяють накопичувати статичний заряд, в результаті чого вони підвищують вибух і пожежну безпеку. Їм все більше віддають перевагу промислові  підприємства: електронні, харчові, хімічні, машинобудівні та інші види промисловості.При створенні таких підлогових покриттів якість суміші, її правильне розведення і її правильне розведення  Заповнити. Ви можете купити якісну суміш від виробника в Україні,  а також замовити роботи з її розливу в нашій компанії. Ми займаємося різноманітними будівельно-ремонтними роботами, досвідчені фахівці зроблять все акуратно, швидко і якісно.  

Підготовка та монтаж

Монтаж типу покриття, який ми розглядаємо, вимагає ретельної підготовки. Найважливіша увага приділяється огляду і очищенню основи. Він повинен бути гладким, міцним і максимально сухим (вологість не більше 5%). При наявності старого покриття його видаляють (шліфують, фрезерують), запилюють професійним будівельним пилососом, існуючі тріщини та інші дефекти запечатують полімером піщаною сумішшю. Також небажано встановлювати нове покриття на стару плитку — невідомо, як буде вести себе стара плитка під mixture.To встановити антисептичний варіант покриття, шар грунтовки роблять на бетон для збільшення адгезії (грунтовка з полімерними смолами в складі). кріпляться електропровідні елементи (наноситься мідна стрічка-самоклеюча). Застосовується другий шар грунтовки — провідний. І тільки після цього наноситься оздоблювальний склад з полімерами.

Промислове підлогове покриття

Полімерні підлоги дляавтосервісу, автомийок, заводів та інших великих підприємств можуть істотно заощадити завдяки відмінним технічним характеристикам даного виду поверхні. Вони не вступають в хімічні реакції, ідеально плоскі і довговічні, наскільки це можливо. Відсутність швів дозволяє максимально збільшити термін служби підлогового покриття, а висока ударна стійкість — мінімізувати ймовірність будь-яких дефектів. Падіння гайкового ключа майстра або щось подібне перестане бути  Проблема. Ремонтні роботи не будуть потрібні взагалі протягом десятиліть.Для максимальної якості покриття важливо виконати ряд умов при його монтажі, при необхідності використовувати спеціальне обладнання, правильно підібрати суміш.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ 8.30-17.30
+38 (050) 887 01 04
Або
Отримай безкоштовну консультацію