fbpx

Очисні споруди — це комплекс технологічного обладнання, яке дозволяє обробляти стоки відповідно до нормативних показників, що враховуються на даній ділянці, і їх подальше транспортування в каналізацію або водосховище. Може бути багаторазово використовуватися для реалізації технічних планів організацій.Міські очисні системи реалізують побутові і фекальні суміші, що надходять від населення або з виробничих стоків організацій, або зливовий стоки, що утворюються в зливових стоках, що утворюються в  Існують локальні

системи обробки,які призначені для усуненнябрудних речовин промислових  стоків перед тим, як вони потраплять в міський трубопровід або повторно використовують їх у виробничому процесі.

Очисні споруди побутових стічних вод мають наступний принцип роботи:

  1. Перший відсік називається відстійником. Тут здійснюється механічний простой важких відходів.
  2. Друга камера дозволяє пройти процес біологічного очищення спеціальними бактеріями, в результаті чого складні молекулярні сполуки поділяються на дрібні елементи, що спрощує подальший процес окислення.
  3. Пристрій має вентиляційні розетки для поліпшення розкладання, що супроводжується газоподібними і тепловими викидами.
  4. Завершальний етап — фільтрація. Колодязь складається з шару гравію і щебеню. Після того, як побутові стоки пройшли ці стадії, вони проникають в грунт.


Побутові стоки мають однаковий якісний склад, в основному забруднення — це органічні викиди, які легко розщеплюються під біологічними впливами.
Вітчизняні очисні споруди усувають суміші побутових і промислових викидів, які потрапляють на міські станції через окрему систему. Найчастіше побутова вода містить специфічний вид забруднення, до складу якого відносяться нафтопродукти і солі.

Системи зливової водипризначені для усунення наслідків забруднення води після опадів або танення.

Локальні системи також встановлюються фахівцями компанії «Оліс-Груп». Ми співпрацюємо з промисловими харчовими підприємствами і заводами, а також з фермерськими господарствами. Спочатку, щоб правильно скласти проект водопостачання і вибрати необхідне обладнання, потрібно правильно підібрати методи очищення, які залежать від якості стоків.    ми зможемо знайти оптимальний і оптимальний варіант для вашої компанії, забезпечивши безперервний виробничий процес.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ 8.30-17.30
+38 (050) 887 01 04
Або
Отримай безкоштовну консультацію