fbpx

Пристрій покрівельного торта — загальна назва для об’єднання різних шарів  покрівлі.

Пристрій покрівель включає в себе такі елементи:

 1. Внутрішнє оздоблення.
 2. Ящик.
 3. Паровий бар’єр.
 4. Контр-ящик.
 5. Теплоізоляційний шар.
 6. Гідравлічний бар’єр.
 7. Приміщення для вентиляції.  
 8. Певне покрівельне покриття.  


Всі вони вимагають особливого підходу до підбору і монтажу — вам знадобляться певні навички і знання. Такий «пиріг» тримається на каркасі, який може бути виготовлений з дерева або встановлений на металевих фермах — більш довговічний варіант. Для плоских поверхонь він іноді містить залізобетонні плити, що також вимагає спеціальних монтажних знань.Наша компанія займається ремонтними і будівельними роботами, ми готові допомогти вам з підбором і монтажем. Ми виконаємо якісний дизайн, планування, розрахунок необхідних матеріалів і витрат.    – ви чітко побачите, куди і за що підуть гроші.

Види покриттів:

Сучасна покрівля може бути найрізноманітнішою. Сьогодні ринок сповнений варіантів під будь-які потреби і можливості:

 1. для промислових будівель, фермерських господарств та житлових приміщень;
 2. для плоских і скатних укриттів;  
 3. виготовлений з листових і штучних матеріалів;
 4. холодна профнастил покрівельна дошка(наприклад, для ангару, стоянки)і більш дорогий теплий, утеплений додатковим шаром;
 5. з внутрішнім дренажем і зовнішнім і т.д.


Що ідеально підходить для промислової структури,може бутиабсолютно непридатним для житлового. При виборі важливо знати особливості того чи іншого варіанту і це привід звернутися до фахівців. Також фахівці компанії Olis-Group значно прискорять робочий процес і усунуть необхідність потім переробити і щось обробити.     починається з правильної підготовки робочої поверхні і правильного вибору типу бітуму (він може бути звичайним і поліпшеним видозміненим). Влітку температура килимового покриття перевищує 80 ° С, а в жарких регіонах ще більше. Для жарких і холодних місць потрібно використовувати відповідні модифіковані варіанти. Також важливо підбирати і правильно встановлювати проміжні шари.

Особливості установки

Кожен вид шару «пирога» обраного виду укриття також має особливості в установці. Так,  для гідроізоляції можна використовувати  ПВХ мембрани або спосіб покриття  рідкою гумою.Останній не рулонний і не має швів, що робить його кращим, особливо на великих площах.   дах також не такий простий, як здається: використовуються спеціальні крушмотучі рами і спеціальні машини, які тягнуть і доставляють плавні листи до верху, що забезпечує абсолютну quality.It можливе створення сучасного «заселеного» даху експлуатується, його ціна відносно низька.     це займе набагато менше часу. Такий варіант створить затишне місце для відпочинку на поверхні будинку, але також дуже складно забезпечити безпеку і максимальну надійність без професійного підходу. Все це ще раз підтверджує необхідність залучення досвідчених фахівців, і ми завжди раді говорити і допомагати. Ми врахуємо необхідні нюанси і виконаємо все на найвищому рівні. Контакт!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ 8.30-17.30
+38 (050) 887 01 04
Або
Отримай безкоштовну консультацію