fbpx

Загальні будівельні роботи — це всі складові комплексного сервісу при будівництві. Вони починаються з розробки проекту, потім встановлюється перелік необхідної документації, і закінчується проводкою інженерних комунікацій.

Така конструкція стає дуже популярною серед замовників, адже комплексне рішення всіх монтажних робіт буде економічно вигідніше проводити в більш короткі терміни, ніж замовляти кожну послугу окремо від різних підрядників.

Загальнобудівейні монтажні роботи часто об’єднуються в загальний виробничий процес, який включає в себе наступні етапи:

  1. Проект.
  2. Підготовка та будівництво.
  3. Оздоблювальні роботи.
  4. Введення в експлуатацію та подальше технічне обслуговування.

Також робота не починається без:

  1. Геодезичні акти.
  2. Інженерно-конструкторські роботи.
  3. Підготовче і земляне облаштування.


Виробничий процес починається з професійного обстеження геодезиста, потім на основі цих даних розробляється план будівництва. Документація знаходиться під постійним контролем землевпорядника, щоб не було помилок в геометричних розрахунках будівельних робіт. Підготовче облаштування пов’язане з розчищенням ділянки, вирівнюванням фундаменту, ущільненням грунту, вивезенням сміття, при необхідності, демонтажем старих приміщень.

Загальні будівельні роботи — це також діяльність, пов’язана з підключенням до мереж зв’язку з будівлею. Необхідно підключити будівлю до електропостачання обслуговування газу, виходу каналізації і водопостачання.

Інсталювання включає в себе:

  1. Монтаж сантехніки.
  2. Монтаж електричного кабелю в приміщенні.


Також необхідно враховувати систему кондиціонування, безпеку, роботу антени і, на вимогу, прокладку телефонного кабелю.

Монтаж приміщень часто відбувається за рахунок складання готових конструкцій, які складаються з металу. Фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи, а також покрівля відносяться до цього етапу будівництва.

Будівництво будь-якої споруди неможливе без комплексного підходу. Багатопрофільне обслуговування будівлі включає багато етапів. Замовлення всіх видів послуг від одного підрядника є правильним і економічно вигідним рішенням. Це зекономить гроші та час.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ 8.30-17.30
+38 (050) 887 01 04
Або
Отримай безкоштовну консультацію