fbpx

Створюючи бетонні підлоги, обов’язково потрібно враховувати ряд технічних моментів, які дозволять максимально продовжити його термін служби. Цим повинні займатися фахівці з достатнім досвідом і знанням всіх важливих нюансів. Роблячи бетонні підлоги по грунту, необхідно забезпечити високоякісну теплоізоляцію, врахувати тип і особливості землі, рівень її пухкості і відстань до ґрунтових вод (повинно бути не ближче 500-600 см) тощо

Таку обробку поверхні часто застосовують:

 • Сільськогосподарські сфери (для свинарників, для ферм, підлоги для ангарів тощо).
 • Промислові (склади, заводи, автостоянки тощо).
 • Поліровані варіанти відмінно виглядають і в громадських місцях і житлових приміщеннях (лікарнях, їдальнях, великих магазинах, і т. п.), використовуються як на вулиці, так і в приміщенні.

Перевага такого методу обробки в його доступності (невисока ціна), простоті, витривалості та довговічності. Особливою зносостійкістю відрізняються варіанти бетонування із залізнем (втирання певної укріпної захисної суміші на верхній шар). Поверхні, шліфовані залізнем, також запобігають потраплянню в повітря дрібних пилів бетону, що корисніше для здоров’я. Роботи з бетонування починаються після закінчення зведення стін і будівництва даху.

Опис процесу робіт:

Бетонна заливка проводиться поетапно на спеціально підготовленій поверхні.

Склад шарів включає:

 • Армовану стяжку.
 • Поліетиленову плівку.
 • Пінополістирол.
 • Пароізоляцію.
 • Основа з бетону.
 • Помесь гравия и песка
 • Потоплений ґрунт.

Робота зі створення бетонованої підлогової поверхні включає наступні етапи:

 1. Проводиться розмітка рівня, до якого потрібно залити поверхню бетоном.
 2. Підготовка ґрунту (він розрівнюється, прибираються камені та інше сміття, утрамбовується).
 3. Укладається шар суміші гравію і щебеню з піском.
 4. Проводиться гідро-, теплоізоляція.
 5. Армуючий шар бетону (підвищує міцність підлоги за рахунок металевої/пластикової сітки або бетону з фіброю).
 6. Щоб досягти максимальної рівності і спростити роботу, встановлюються напрямні і опалубка.
 7. Завершальний етап — проводиться заливка бетону, його вирівнювання і фінішна самовыравнивающаяся стяжка за допомогою спеціальних сумішей.

Процес висихання займає 3-4 тижні. Ремонт старої статевої бетонованої підлоги проводиться після повного видалення старого шару бетону (використовуються піскоструминні апарати та інші інструменти).

Особливості вуличних робіт

Стає модним укладати бетонні підлоги на вулиці, виготовлення бетонних сходів. Це пов’язано з їх відмінними технічними характеристиками, які стали можливі завдяки новітнім полімерним покриттям. До них належать: «рідкий лінолеум», полімерцементні суміші, метилметакрилові. При цьому важливо точно дотримуватися потрібних пропорцій (зазначених в інструкції) води і сухої суміші. При правильному проведенні всіх етапів робіт таке покриття буде максимально міцним, монолітним і довговічним.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ 8.30-17.30
+38 (050) 887 01 04
Або
Отримай безкоштовну консультацію